sobota, 12 listopada 2011

Fell in love with Alien

Dziś wspomnienia po utraconym kolczyku. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszę o kontakt. Prawdopodobne miejsce jego pobytu to Gdańsk, klubowa podłoga;(  Na zdjęciach stylizacja z wyjścia na promocję książki mojego Ulubionego Profesora :) A jak Wam Drodzy Czytelnicy podoba się eksperyment z grzywką? Moim zdaniem wcale nie jest źle choć docelowy efekt miał być nieco inny. ;Ppłaszczyk -TK Maxx
sukienka - sh
beret - bazar
buty - allegro
kolczyki ;( - River Island
torebka - sh
zapach - Terry Mugler "Alien"

17 komentarzy:

 1. makijaż lewego oka nieco śmieszny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To mi wynajmij makijażystkę jak masz z tym problem;)

  Ewa:)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam ten zapach!!

  Domcia

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój ulubiony! Jestem w nim całkowicie zakochana!

  OdpowiedzUsuń
 5. wystarczy kończyć kreskę w miejscu w którym kończy się oko, a nie w jego połowie :) makijażystka jest tu zbędna

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale nie rozumiem chyba do końca o co chodzi. Czy mogę prosić o instruktażowe rysunki z painta? ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Atutem tego bloga, są przepiękne zdjęcia. Chyba jedne z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałam. Niestety potężnym minusem, jest brak jakiejkolwiek odporności na krytykę, a z tym należy się liczyć zakładając bloga, na którym prezentuje się swój wizerunek. I zgadzam się z komentarzem dotyczącym eyelinera, gdyż kreska powinna wyglądać tak: http://i.pinger.pl/pgr448/e3f1c41a001d65854c6a15cd/2908_big.gif

  Następnym razem zamiast naskakiwać, zastanów się, czy krytykujący komentarz jest dla Ciebie obraźliwy (jeśli jest, jak najbardziej atakuj), a jeśli nie- postaraj się wziąć uwagę do serca, bo może ktoś ma po prostu rację :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Większość komentarzy od Anonimowy jest utrzymana w naskakującym na nas tonie. Stąd od razu taka reakcja, bo czytając komentarz nie słychać tonu wypowiedzi, a ja od razu sklasyfikowałam ją jako uszczypliwą. Komentarz jakby spojrzeć z innej strony nie był obraźliwy, bo zdaje sobie sprawę z moich braków, jeśli chodzi o robienie kresek. Nie do końca zrozumiałam też sformułowanie stąd moja prośba o rysunek. Zastanawiam się też, czy taka kreska jaką mi wysłałaś przypadkiem nie zmniejszy mi oka?

  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety sama się przekonałam, że rysowanie kresek to sztuka wymagająca bardzo wprawnej ręki. Musisz popróbować, chociaż wydaje mi się, że odpowiednio poprowadzona na zewnątrz oka nie tylko je powiększy, ale też sprawi, że spojrzenie będzie "kocie" :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobra to poćwiczę i dam znać jak mi idzie;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Znalazłaś taką torebkę na szmatach? Ostro.

  OdpowiedzUsuń
 12. Znalazłam jeszcze wiele innych:D będą niebawem;)

  OdpowiedzUsuń
 13. fabolous!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Kwintesencja kobiecości. Klasyczny kanon a'la Coco we współczesnym wydaniu. Prosto, czysto i minimalistycznie - tak jak lubię najbardziej. P.

  OdpowiedzUsuń
 15. grzywka mistrza, a ja wiem co mówię ;p
  Kinia

  OdpowiedzUsuń
 16. świetny płaszczyk i sukienka i jeden kolczyk i beret i grzywka :D też czasem perfumy traktuje jak część stroju ;d

  OdpowiedzUsuń